SIK SORULAN SORULAR-FAQ

Amaç -Purpose

Europe Vital olarak, müşterilerimizin tam memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Aradığınız bilgiyi elde etmek için aşağıdaki sık sorulan sorulardan bazılarına göz atın. Başka herhangi bir düşünce veya soru ile bize ulaşın.


At Europe Vital, the complete satisfaction of our customers is our top priority. Check out some of our frequently asked questions below to get the information you’re looking for. Contact us with any other thoughts or questions.

ÖNEMLİ
Kargo Teslimat Zamanları
Aşağıda yazılı teslimat bilgileri illerin merkezi için geçerlidir.
Köy ve ilçeler için teslimat zamanları illere göre değişmektedir. Bazı köy ve ilçelere haftada 1 defa (herhangi 1 gün), bazı ilçe ve köylere hafta da 2 gün teslimat gerçekleştirmektedir. Bölgelere göre teslimat günü değişmektedir.
Not: Firmamız kargoya teslim edildikten sonra teslimatın acil olarak teslim edilmesini sağlayamamaktadır.

903328130690

Ürünlerimiz İlaç değildir,Hiçbir hastalığın teşhisi tedavisi ve sağaltımında kullanılamaz.Hassas ve Alerjik Bünyeye ve cilde sahip kişilerin dikkatli kullanmaları önerilir.Ürünlermiz Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 16.11.2015 tarih ve TR-42-K-018090 işletme kayıt numaralı Uğrluoğlu Bitkisel Yağ Gıda Kozmetik ithalat ve ihracat ltd şti tarafından Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

©2018 Europe Vital Uğurluoğlu Bitkisel Yağ Sanayinin tescilli markasıdır.